Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 83,767 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • ευρωλίγκα σήμερα και αύριο δορυφορικά

    σήμερα

    ολυμπιακός- μπαρτσελόνα 9:00 μ.μ.

    movistar deportes hd spain

    digisport 2 hd hungary

    digisport 4 romania

    look sport romania

    max sport 2 bulgaria

    sport tv 5 portugal


    αύριο

    παο- εφές 9:30 μ.μ.

    max sport 2 bulgaria

    Edited once, last by japost ().

  • Έχω και παραέχω.

    Όμως με βάζει σε δημιουργικό προβληματισμό η μετάδοση (όχι στο τζάμπα προφανώς, αλλά βάσει εμπορικής συμφωνίας) από τον Άραβα, που ενδεχομένως κάνει την απολαβή ευκολότερη για τους υπόλοιπους κοινούς εμάς.

    Και η εικόνα είναι εύκολη και κρύσταλλο με το "ταψί" μου.

    Στην ίδια πλευρά του τραπεζιού καθόμαστε φίλε marine 1996.

  • Δεν είναι εύκολη η απολαβή φίλε μου για όλους αλλά για εκείνους που έχουν πάνω από 1.20 μ πιάτα και μοτέρ και μένουμε στη νότια Ελλάδα. Και λέω μοτέρ γιατί ο δορυφόρος αυτός θέλει αποκλειστικά δικό του πιάτο και όχι παράκεντρα,γνώμη μου. Οτι και να είναι όμως πάλι καλά που έχουμε και αυτήν την επιλογή να βλέπουμε ματσάκια του ελληνικού πρωταθλήματος για όσους δεν θέλουμε και δεν μπορούμε να πληρώνουμε νοβα και οτε σε δύσκολους καιρούς

  • Super Bowl απόψε και για μερικούς προβλέπεται ξενύχτι όσο αντέξουμε!


    Ελεύθερα και ωραία από τις 9Ε στο TF1 SUISSE HD (κρύσταλλο η εικόνα) και σε sd στο Prosieben στις 19.2 Ε.

  • Ολλανδικό ποδόσφαιρο από το κανάλι ULKE TV. Κάθε εβδομάδα 3 αγώνες του Ολλανδικού πρωταθλήματος

    📺Ülke TV

    📡-Turksat 42°E - 12236 V 4000 -FTA

    📺Ülke TV HD

    📡-Turksat 42°E - 12103 H 8333 -FTA/Biss


    Για ελληνικό κύπελο στο πρόγραμμα των Arena Sports Serbia Eutelsat 1,9E δεν βλέπω τίποτα.

    Αν γνωρίζει κανείς κάτι ας το αναφέρει

  • Για τους αυριανούς και μεθαυριανούς αγώνες για το Κύπελο υπάρχει διαδικτυακή κάλυψη από το laola1.tv με τους γνωστούς γεωγραφικούς περιορισμούς...

  • Καλησπέρα σε όλους . Το παοκ - Άρης το μεταδίδει κάποιο ελεύθερο σήμερα ( δορυφορικό ) ;

    εδώ ρε συμπολίτη άλλοι κοιτάνε μήπως το βρούνε έστω & επί πληρωμή μήπως το βρούνε σε κάποιο κανάλι με ξένο έστω ήχο

    κι εσύ θες & σε ελεύθερο μπάλα ελληνική που την υπερκοστολογούν

    πάλι καλά που δειχνει τα μισά & η ΕΡΤ φέτος να λέμε

    (δεν είμαι τΣΥΡΙΖΑ)

  • Καλησπέρα και από έμένα

    ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΜΠΕΤΙΣ ημιτελικός κυπέλλου Ισπανίας σε biss κωδικοποίηση από το κανάλι Idman Azerbaycan με συχνότητα 11175 Η 27500 5/6 dvs/mpeg2 στο δορυφόρο Azerspace 46E. Και μήν ξεχνάμε ότι το εν λόγω κανάλι μαζί με το CBC SPORTS HD TV 11135 H 27500 DVS/MPEG2 με κωδικοποίηση biss δείχνουν Champions League (2 παιχνίδια την κάθε αγωνιστική), Europa League, Aγγλικό,Γερμανικό,Ισπανικό, Ιταλικό ποδόσφαιρο. Περισσότερες πληροφορίες μέσω π.μ

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!