Μεταδόσεις Αθλητικών Γεγονότων

There are 789 replies in this Thread which was already clicked 82,560 times. The last Post () by IsN0G00d.

  • χεχε εχεις δικιο, θελω λιγα φροντιστηρια....

    στο συγχρονισμο τα χω καταφερει σε πολλά ματς, ακόμα και από web radio σε streaming, με λίγο ψάξιμο σχεδόν τα πάντα γίνονται (αν π.χ. δεν κάτσει ο sport fm από αθήνα, θα κάτσει από πάτρα ή από χανιά π.χ.) :)

    Πληροφοριακά τις περισσότερες φορές αυτό γίνεται με τα στρημ του 1xbet του ρώσικου που έχουν φυσικό ήχο....

    Στη δορυφορική είναι πιο απλά τα πράγματα, αν π.χ. έχεις δεύτερο πιάτο και βάλεις ερασπορ στον ήχο και με το άλλο πιάτο σου κάτσει και ταυτόχρονη εικόνα είσαι κομπλέ! Στη χειρότερη περίπτωση να χει κάνα δευτερόλεπτο διαφορά το ένα με το άλλο. Είναι λίγο ταλαιπωρία, δε λέω, αλλά το τσαμπέ είναι και πιο γλυκό...Άσε που ο δορυφόρος είναι δορυφόρος και η ποιότητα στην εικόνα δεν αμφισβητείται....

    Στα πιο παλιά τα χρόνια, στις εποχές του αναλογικού φιλμνετ, εκεί ήταν ακόμα πιο εύκολα, πειραγμένο μηχανάκι να βλέπεις εικόνα και ήχο άκουγες από ερτζιανά, συγχρονισμός τζάμι....

    ορθόν το τελευταίο σου

    διότι filmnet από επίγεια & ήχο από ερτζιανά ήταν & τα 2 αναλογικά συγχρόνιζε καλά :)

    μήπως θα έπρεπε όμως να ασχοληθείς με feed....?;

  • πολύ ευχαρίστως και σωστή η πρότασή σου ν ασχοληθώ με τα φηντς, αν είναι όμως 4.2.2 το φηντ όπως χθες σε κάποιους αγώνες του κυπέλλου ελλάδας τότε τι δέκτη παίρνουμε; εδώ σε θέλω

  • Αυτό το ξέρεις από 1ο χέρι ή το λες επειδή το διάβασες κάπου; Γιατί AVC 4:2:2, που είναι τα feed (όχι MPEG-2), δε νομίζω να παίζει ο Azbox.

  • εγω παντως το 4:2:2 το ανοιγω με vlc στο λαπτοπ η σταθερο...κ δε υπαρχει προβλημα το θεμα ειναι το σημα μερικα ειναι οκ μερικα δυσκολο να εχεις σημα ...με πιατο 1.45 κεντρο hotbird...

  • ευρωλίγκα 9/11/18

    παναθηναϊκός- ολυμπιακός 9:00 μ.μ.

    Δορυφορικά πλήν κυρίας:

    Μovistar deportes 1

    Digisport 3 Hu

    Digisport 4 Ro

    Max Sport 2 Bulgaria

    Polsat Sport News

    Sportklub 1

  • olympiacos vs dudelange

    ΠΕΜΠΤΗ 8/11/2018, 22:00 μ.μ


    arena sport 4 srb--->16e, 1.9e

    bein sports mena8 hd--->25.5e, 7w

    cosmote sport 3 hd--->9e

    m.liga de campeones 3--->19.2e

    sport 3 israel/hd--->4w

    sport tv3(portugal)--->30w

    supersport 6 za/hd--->68.5e

    tv8/hd(italia)--->13e (free)


  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    EUROLEAGUE

    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 9/11/2018 21:00μ.μ


    digi sport 3(hun)--->0.8w

    digi sport 4 (rom)--->0.8w

    max sport 2 HD (bulgaria)--->45.1e, 39e, 16e

    movistar deportes 2--->19.2e

    novasport 2 HD--->13e

    orange sport (svk)--->16e

    polsat sport news HD--->13e

    sportklub 1(ctoatia)--->16e

    sportklub 1(montenegro)/HD--->16e

    sportklub 1(serbia)/HD--->16e

    sportklub 1(slovenia)--->16e

    TVplay sports+ baltic HD--->4.8e

    Viasat uhreilu finland HD--->4.8e, 0.8w

  • Το Sport1 στις 9Ε ισχύει ;


    Δεν έχω σήμα σε αυτή τη συχνότητα γι'αυτο ρωτάω.

    ελα φιλε δε το γνωριζω απλα εκανα αναδημοσιευση απο σαιτ σε ποια καναλια θα εχει μεταδοση!!

  • μερικοί μερικοί καθήστε διαβάστε όλο το φόρουμ γιατί αυτά που γράφουν ο θοδωρής,οι 2 γιαννάδες, ο γιώργος και ο σπύρος είναι τόσο ποιοτικά και εξειδικευμένα που δε θα τα βρείτε εύκολα... και αφήστε τα zcam...

    υ.γ. σόρι για το off topic αλλά αναιδή καταιγισμό σε p.m. από newbie τόσα χρόνια 1η φορά αντιμετωπίζω...

  • ε πες gshare να καταλαβουμε βρε αδελφε.pm δεν εχω στειλει σε κανεναν για να μου δωσει κατι.δεν αναφερεσαι σε μενα japost αλλα επειδη τυχαινει και συνεπεσε εδω το post σου δεν θελω να δημιουργησω εντυπωσεις για τους υπολοιπους που διαβαζουν εδω μεσα.και ναι το Ζ ολοι εδω μεσα το ξερουν.τωρα το αν δουλευει ακομα η οχι δεν το ξερω και δεν με ενδειαφερει.

    για να μην παρεξηγηθω.δεν ψαχνω για σερβερ να 'ψωνισω' μου αρκoυν τα free test για να κανω τη δουλεια μου.εχω τον δεκτη με iptv πανω και ειπα να εκμεταλευτω και το πιατο περισσοτερο για να 'παιξω' και να πειραματιστω και να θυμηθω τα παλια (πριν καμια 15αρια χρονια αν θυμαμαι καλα στο satgrekco για τους παλιους..).καποιες εννοιες και συντομογραφιες για καποιν αρχαριο ειναι..καπως.αυτο με το gshare το εχω διαβασει 100 φορες στα φορουμ αλλα που να ξερω οτι λεγεται κι ετσι.το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να googlaro αυτη τη συντομογραφια δεν βρηκα κατι οποτε και ρωτησα εδω

    Edited 4 times, last by Larpo ().

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!