Pozdrav za ex yu ekipu

There are 121 replies in this Thread which was already clicked 17,380 times. The last Post () by king2021.

  • oscam si moraš negdje skinuti i instalirati. pogledaj tu na forumu negdje oscamemu je najbolji i nađi za openpli ilage. kada instaliraš restart reca i scoje linije moraš ubaciti u oscam server. konfiguracije će ti biti ili u etc/tuxbox/ ili u user/keys. ne znam točno ali na jednoj od te dvije putanje.

  • Kad se skine oscam emulator sa panela recimo za open pli image automatski se skinu i fajlovi za konfiguraciju oscama a putanja je etc/tuxbox/config/oscam i tu se zamijeni oscam.server restart enigme i to je to.Pozz..

  • kako rjesiti problem sa karticom viaccess 0500 u oscamu,,kada mjenjam cardsharing i ako je spojeno vise od dva na jedan kanal izblokiraju mi kartu

  • :goodevening

    Amiko A5 Combo - problem "podizanja" E2 sa SD kartice


    Novi androdid uređaj posve je ok, ali E2 sa npr. openatv-6.2-alien5-20181115_sdcard.zip od nedavnog ažuriranja na verziju 1.0.09. više ne radi. Prilikom podizanja na početnom ekranu više nema mogućnosti izbora - kako startati uređaj: kao android ili E2 sa kartice (prije ažuriranja, kada je SD kartica bila umetnuta odmah je startao E2 - više ne). Neki bug ažurirane verzije ili je greška kod mene? Do prihvaćanja ažuriranja 1.0.09. sve je radilo OK, no sada umetnutu SD karticu prilikom podizanja uređaj jednostavno zaobiđe i starta kao android. Treba li čekati neku noviju verziju ažuriranja sa ispravkom ili E2 pokrenuti na neki drugi način? :?: Svaki savjet je dobrodošao.

    Edited 3 times, last by valdovlado: Da li je moguće da baš nitko nema iskustva sa ovim uređajem? ().

  • Evo, od covjeka koji ga je portao, najbolji image na planeti i to je to:


    Code
    http://pur-e2.club/OU/images/index.php?dir=6.2/linkdroid/test/

    ;):thumbup:


    Imas tamo i pisac SD kartice, takodjer, da ne lutas... :rasta2bigsmoke0gf1:

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Hvala kolega, pisač SD kartice imam, program za formatiranje imam, ali je bio problem u tome što uređaj nije "bootao" uredno formatiranu i zapisanu SD karticu, a sve je bilo odrađeno prema uputama "skinutim" sa zvanične stranice Amiko-a. Nakon što odradih reset na tvorničke (i automatski novi update) sve je proradilo onako kako treba. Sada uređaj radi i kao android i putem E2 (SD card). U svakom slučaju hvala na podršci i pruženoj pomoći. :)

    Ako neko ubuduće bude imao potrebu za uputom "kako sa Amikom A5" - ista je u prilogu poruke pa neka se posluži.

    How to do SD card with Engigma2 operation system to Amiko A5 receiver.pdf

  • Tako treba, podijeliti sto se ima... :thumbup:

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Pozdrav ekipi sa Ex-Yu foruma.

    Pitao sam ovdje na forumu, ali nisam dobio odgovor.

    Radi se o E2iplayer. Kada otvorim npr. sport365.live,

    filmon, skyline webcam dobijem poruku

    There is no enough free space in folder /media/usb/movies/

    Tip! You can connect USB flash drive to fix this problem

    Kod filmova i serija nemam taj problem.

    Ako netko od vas zna o čemu se radi

    zahvaljujem na pomoći.

  • Imas li ukacen USB stick, kako ti je receno da uradis?


    Ako ne, ukaci ga i napravi settings kako valja...


    Ovako to izgleda, opcija 1:


    51fc5d0c7b7.jpg


    ili opcija 2, ako imas prosiren Flash/NAND na mSD card, na pr.:


    4bc96315c920.jpg


    Meni je bilo ovakvih problema, ako sam postavio da buffer i cache idu u /tmp folder:


    f6a403c.jpg


    Dakle, nema siljenja, nego procitati poruku, uzeti na znanje i odraditi sto te trazi...

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Samo da dodam: u PurE2 sve ima... :D


    Stagod os' od CamDova...


    2d1c6d1318918.jpg


    62f5cda.jpg


    Plugina...


    7ce077d39ee06a.jpg


    Specijalnih plugina za PurE2 by Franc...


    114ac80ea5ef3b8382.jpg


    I to ne samo za streaming...


    8b44a5da.jpg


    a30b5.jpg


    31e87bf4b7a0062a5191ea.jpg


    Pa onda za streaming koliko volis...


    abeb61a1c8bf.jpg

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Hvala gorski

    Riješio sam problem koji je počeo kada sam napravio update

    XXX kanala. Izbrisao sam sve u folderu IPTVCache što je imalo veze sa njime.

    Restartao sam receiver i sada sve radi kako treba.

    Postavke su bile kao u opciji 1 . Malo čudno ali je očito bio

    bug sa tim updateom.


    Pozdrav,

  • Super! Bitno da radi, stogod da je... :)


    Kako si napravio update XXX kanala? Na SSS listi pozeljnih korisnika si i dobijes update ili...?

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • XXX kanali ti rade update neovisno o E2iplayeru.

    Oni imaju nekog svog developera. Tako je objasnio SSS.

    Kada odeš na njih, ako ima update ponudi ih.

    Zbog tog buga ih više ne gledam( kliknula mi lampica da je to možda zbog toga).

    Điđi-miđi ima i Mediaportal plugin.

    P.S Mogu te nešto pitati u vezi PurE2 imagea.

  • Slobodno, zato sam tu! :)

    Btw, SSS je strogo katolicki protiv XXX kanala, pa se nemoj preko E2iPlayera sa tim zajebavati... ;)

    "Enlightenment is man's emergence from his self-incurred immaturity. Immaturity is the inability to use one's own understanding without the guidance of another. This immaturity is self-incurred if its cause is not lack of understanding, but lack of resolution and courage to use it without the guidance of another. The motto of enlightenment is therefore: Sapere aude! Have courage to use your own understanding!"


    http://www.columbia.edu/acis/ets/CCREAD/etscc/kant.html

  • Hvala na upozorenju, već sam ionako odustao.

    Ja ti imam DM800SE a8p sim card i openpli 4.0 u njemu. Zanima me

    kako intalirati veće image kao što su PurE2, OpenATV i slične s obzirom

    da ostane samo 1-2 Mb u flešu. Uvijek stavim sve na USB preko PluginSkinMover plugina.

    Kako instalirati veće plugine sa obzirom na mali prostor u flešu. Npr. u flešu ostane 3Mb,

    a plugin ima recimo 6Mb. Koliko znam uvijek ide prvo u flash, a onda preko plugskinmovera ili

    nekog drugog na USB. Može li se instalrati i kako direktno na USB.

    Izvini na podužem postu da me bolje shvatiš.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!