Ερωτήσεις - Απαντήσεις

There are 5,134 replies in this Thread which was already clicked 394,333 times. The last Post () by scorpionfighter.

  • paulk δες εδω hdmi dongle απο 20€ https://www.skroutz.gr/c/2528/…tml?keyphrase=hdmi+dongle

    σε ευχαριστω medousa89,,θα το κοιταξω....αν και ηθελα καλυτερα την φαση που ελεγες με το m3u και τις εφαρμογες android αλλα ειναι μανουβρα...οχι τιποτα αλλο για να γλιτωνα και την επιπλεον ακτινοβολια......οποτε επειδη μπορει να εχει και προβληματα ο ηχος με τις επιλογες των εφαρμογων android καλυτερα το wifi display adapter.

    • Official Post


    ...χωριο που φαινεται κολαουζο δεν θελει...

    Αυτό ακριβώς λέω και εγώ για εσένα




    καινούργιος στην παρέα εδώ αλλά παλιός σε άλλα φορουμ.........................

    Αυτό που δεν μου αρέσει καθόλου είναι η κοροϊδία!!, τι λες και εσυ ρε @theristis ?







    @THC Hydra:   προς το παρών για να μην έχουμε ''καμιά μελλοντική παρεξήγηση''(όπως δυο φόρες το ανέφερες εσύ αυτό εδώ στο φόρουμ)

  • enigma1969 δεν κατάλαβα μου έκανε επίθεσή 2 φορές ο φίλος σου και μου την λες σε εμένα? καλά είναι να διαβάσεις όλα τα ποστ από την αρχή . απ ότι έχω διαβάσει όλα τα ποστ συγκεκριμένα άτομά τα αφήνεις και ειρωνεύονται. διάβασα χτες εδώ ένα ποστ ότι ο φίλο σου σε άλλο φόρουμ έλεγε το ΓΙΩΡΓΟ άσχετο,δεν καταλαβαίνεις ότι δεν θα αλλάξει ποτέ αυτό,τι νομίζεις στα άλλα ελληνικά φόρουμ για ρώτα τι γνώμη έχουν να πουν για τα συγκεκριμένα άτομά . είπα 2 φόρες ''καμιά μελλοντική παρεξήγηση' και είδες ότι έπεσε μέσα σε 2 ποστ μου ειρωνευότανε. και αφού στην τελική είναι μαστερ γιατί δεν είπε στο παλικάρι αυτός το τρόπο να λύση το θέμα του. εγώ δεν πρότεινα σε κανέναν κάτι και να είναι μου-φα.ούτε ο dreambox dm800 se version 2 με μικρο επεξεργαστή να κάνει παίξει το στρεαμ από Android.δεν ειρωνεύτηκα κάποιον. εσύ αυτά δεν τα βλέπεις και αν ναι τα αφήνεις αναπάντητα?κοίτα εγώ δεν ξαναγράψω στο φόρουμ εδώ κράτα την κάρτα τα σου χρειαστεί!

    • Official Post

    Το ότι αναφέρονταν στον abcd..... και εσύ θέλησες να γίνεις συνήγορος του (χωρίς να ξέρεις τι ποστ έχουν γραφτεί από τον συγκεκριμένο αφού τα έχω διαγράψει ) λέγοντας το ωραίο στο τέλος 'καμιά μελλοντική παρεξήγηση' ήταν επίθεση σ' εσένα?

    Το ότι δεν απαντώ πολλές φορές δεν σημαίνει ότι δεν διαβάζω, διαβάζω τα πάντα εδώ μέσα τόσο στην Ελληνική ενότητα όσο και στο υπόλοιπο φόρουμ

    Και ποια είναι τα άλλα ελληνικά φόρουμ? για το iptv talking λες? ευχαριστω δεν θα πάρω :) και στο τέλος δεν με ενδιαφέρουν τι λένε-γράφουν στα άλλα φόρουμ εκτός από εδώ και το SatDreamGR


    Το ποιος είναι φίλος - κολλητός μου και του κάνω χάρες ( ''Προφανώς γράφει εκ του ασφαλούς με τις πλάτες του admin....χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει.....'') αυτό το ξέρω μόνο εγώ , και αν όντως ίσχυε κάτι τέτοιο να είσαι σίγουρος ότι θα είχες την ίδια ''τύχη ''με τους άλλους δυο πράγμα που δεν έγινε όπως είδες ;)



  • φιλε το κλειδί έχει εμφανιστεί εδω και 15 μερες (P 000 00 E3ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ51 ; added by OSEmu Mon Apr 16 20:43:08 2018 UA) και το εχουμε ανακοινώσει και εγω και ο Γιαννης εδω και μερες

    και συνεχεια εχουμε μετα απο 15 μερες την ιδια ερωτηση "Παλι μαυρισε?" αρα τι να πω ... απο το λογικό να κανεις ελεγχο στα κλειδια και στο oscam-emu

    και για να γινει λογος πριν λιγες μερες υπήρχε προβλημα σε καποια καναλια απο αυτα

  • ??? δηλαδη θα πρεπει να ειναι οι αλλοι πανω απο ενα pc συνεχεια και να ξερουν πριν απο ποση ωρα σταματησε το παλιο κλειδι???

    η να μαντεψουν (χωρις καποια αλλη λεπτομερεια) οτι ειναι αυτο?

    προσωπικα εχω κουραστει να διαβαζω την ιδια ερωτηση και να βλέπω επισης την ιδια απαντηση.

    επισης υπαρχει και το autoroll,το οποιο θα κανει μονο του την αλλαγη και δε θα καταλαβεις καν το ποτε εγινε η αλλαγη...

  • Ωπα ρε φιλε που αρπαχτηκες εσυ δεν ειμαστε ολοι σαν και εσας εδω μεσα τελικα χαλασε και εδω μεσα δυστυχως στην ειρωνεία ειστε σαινια αντε γεια

  • ναι αρπαχτηκα,

    και δεν ειρωνευτηκα κανεναν (να μου υποδειξεις το σημειο αν υπαρχει). ευθεως λεω στον καθενα οτι εχω να πω. δεν χρειαζεται να εισαι σαν εμενα,τον αλλο η τον οποιονδηποτε για να δεις 1) αυτο που συμβαινει καθε μηνα, η 2) αυτο που σου λεει ο αλλος για να σε διευκολυνει.

    μαλλον εσυ πουλας και ειρωνια,αντι να του πεις ενα ευχαριστω που αφιερωσε τον οποιο χρονο να ασχοληθει με το προβλημα σου (και οχι μονο σε αυτη την περιπτωση,αλλα απο την πρωτη μερα που πηρες τον δεκτη...).

    τωρα ως προς το αντε γεια... τριγυριζω στις περισσοτερες ιστοσελιδες και βλεπω οτι παντου αυτοι που απαντανε σε ερωτησεις/προβληματα,ειναι τα ιδια προσωπα (οχι γιατι μονο αυτοι ξερουν,αλλα γιατι ολοι οι υπολοιποι θα ασχοληθουν μονο με την παρτη τους) ... οποτε, η παλι στους ιδιους θα πεσεις, η θα περιμενεις πολυ απο τους αλλους...

  • ο χαλασμένος είσαι Ε Σ Υ !!!!

    τα παιδιά βοηθάνε αφιλοκερδώς & δεν σου έχουν & καμιά υποχρέωση, ούτε να είναι απ'οίκω κάθε ώρα. κατάλαβες ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ?;

    ούτε καν 1 donate στο forum που μας φιλοξενεί & που ΑΡΠΑΖΕΙΣ μόνο γνώσεις δεν έχεις φιλοτιμηθεί να κάνεις & μιλάς κι ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!

    επειδή οι άλλοι σου γράφουν όμορφα δεν σημαίνει πως θα σου χαριστούμε όλοι. άμα δεν σου αρέσει υπάρχει το ipTV talking απέναντι


    καλά έκανε & σου μίλησε φυσικά ο Γιώργος

    κι εγώ θα σε αναφέρω γιατί τα χαϊδέματα δεν μου αρέσουν. άντε από κει που βοηθάμε & μας την λέτε ΚΙΟΛΑΣ


    υγ: τον κερνάγαν, έτρωγε-έπινε αλλά μετά έλεγε ότι δεν του άρεσε....

  • καλησπερα και καλο μηνα εχω ενα προβλημα πριν λιγο εγινε διακοπη ρευματος για ενα δευτερολεπτο ... και τωρα δεν μπορω να μπω στο μενου τις oscam ... εκανα διαγραφη την oscam emu 11410 για να την ξανακατεβασω αλλα δεν υπαρχει στα feed

    • Official Post

    Εδω που είμαι τώρα δεν μπορώ να το δω αυτό, αλλά αν θέλεις μπορείς να κατεβάσεις από εδώ την τελευταία OScam Emu και να την περάσεις χειροκινητα


    Oscam-EMU OE1.6/2.0/Fpu/PLI4.0

Φόρουμ γερμανικά LinuxSat

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!